Tedarikte Titiz, Üretimde Hijyen

Verdiğimiz hizmetlerin kaliteli ve hijyenik olması, yemek üretiminde seçilen ürünlerin standartlara uygun olmasına da bağlıdır. Bu nedenle yemek üretiminde kullandığımız ürünlerin TSE veya üretim izin belgeli firmalardan satın alınmasına özellikle özen göstermekteyiz.Alımını yaptığımız tüm gıdalar ısı kontrollerine ve saklanma koşullarına göre depolama sistemi ile muhafaza edilmektedir.

Bilindiği üzere gıda sektöründe kullanılan ve bahsi geçen ürün yarımamül veya hammaddeler insan sağlığı ile doğrudan ilişkilidir. Bu sebeple gıda firmaları, kalitelerini kullandıkları hammadde ve ürünler ile belirlerler. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa ortaya çıkan ürün o kadar sağlıklı ve lezzetli olmaktadır. Bu anlamda kalite, yemek sektöründe ağız tadı, lezzet ve nefis görünüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Satın alınan hammadde veya ürünler şirketlerin kalite ve vizyonunu yansıtmaktadır. Yaylam Catering'in kalitesi yıllardan beri süre gelen kaliteli, sağlıklı ve vizyonsal satın alma ile güçlenmiştir.

 

 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 

Yaylam Catering Satınalma Birimi Prensipleri

  • Tedarikçi firmalar ile kurulacak bağ kesinlikle ticari ve evrensel insan ahlakına uygun olmaktadır.
  • Satın alınan ürünlerde kalite fiyat ve lojistik temel ve vazgeçilmez prensip olup bu şartlarda değerlendirilmeye alınmaktadır.
  • Satın alma birimine kesinlikle rüşvet teklif edilemez.
  • Tedarikçiler belirtilen teslim etme koşullarına ve zamana uymalıdır.
  • Fiyat anlaşmaları piyasa bazında kesinlikle gizli kalmalıdır.
  • Siparişler fax veya mail yoluyla yazılı bir şekilde verilmektedir.
 Telif Hakkı © 2010 Yaylam Catering. Tüm Hakları Saklıdır.